Klimek Nieruchomości
Sp. z o.o.

Plac Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

tel.: 41 252 87 30
biuro@klimek-nieruchomosci.pl


Godziny urzędowania biura:
Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00


Dział techniczny
tel.: 41 252 87 45
techniczny@klimek-nieruchomosci.pl

Dział księgowości
tel.: 41 252 87 42
ksiegowosc@klimek-nieruchomosci.pl

Klimek Nieruchomości Sp.z o.o.

Właścicielem jest mgr inż. Elżbieta Klimek, licencjonowany zarządca nieruchomości. Od 20 lat założyciel i współwłaściciel firmy budowlanej „Murbet-Nieruchomości” Sp. z o.o. Dziś zarządza ponad 50 - nieruchomościami.

Firma od 1989 roku specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, nasze produkty to budynki wielorodzinne przy ul  Pułaskiego 1, 9, 11, Moniuszki 17. Stanowi to ponad 100 mieszkań . Choć mieszkania cieszyły się dobrą opinią i dużym powodzeniem, nie wszystkich na nie stać. By poszerzyć grono klientów firma rozszerzyła swoją dołączając do firmowej oferty mieszkania i domy z rynku wtórnego, tańsze i łatwiej dostępne.

Kolegium Honorowe Miasta Skarżyska-Kamiennej w 2000 roku przyznało p. Elżbiecie Klimek oraz Włodzimierzowi Krupie właścielom firmy budowlanej „Murbet” tytuł Skarżyszczanina Roku w dziedzinie „Organizator Przedsiębiorczości – biznesmen roku”. Nagroda jest wyróżnieniem osób z terenu powiatu, ich działalności, bądź twórczości w celu podkreślenia ich wybitnych osiągnięć, wyników i efektów pracy polegającej na popularyzowaniu pozytywnych wartości oraz prowadzenia działań wynikających z ich osobistego zaangażowania.

W tym szczególnym dniu jubileuszu 25-lecia istnienia firmy

KLIMEK NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
Pani Elżbiecie Klimek

składamy serdeczne gratulacje i życzenia, dalszych osiągnięć i sukcesów.
Jednocześnie z tej okazji wyrażamy podziękowanie za owocną współpracę.

Pracownicy firmy

Skarżysko-Kamienna , wrzesień 2014 r.